Kurumsal

NORTH FIRE SAFETY SYSTEMS

North Fire, 1996 yılında Yan-Sav Yangın Söndürme Cihazları San. Tic. Ltd.Şti’ni kuran ve markalaştıran Serkan GÖK tarafından kurulmuş olup;

25 yıllık bilgi birikim tecrübe ile, sunduğu kaliteli ürünler, en zor ve karmaşık projelerde dahi uluslararası standartlara ve yerel yönetmeliklere uygun çözümler sunmaktadır.

Yangın Risk Analizi ve Değerlendirme hizmetleri başta olmak üzere yangın güvenliği konusunda her aşamada müşteri odaklı olup; tasarım, sistem kurulumu, doğru ürün seçimi, işletmeye alma, kurulum ve satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini tek elden sunarak müşterilerinin zaman kaybını engellemekte ve en doğru ürünü, en uygun fiyata alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

“Tüm Bina Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış şirketimiz, bilgi çağının vazgeçilmezi olan ar-ge çalışmalarına önem vermekle birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası kaliteye ve onaylara sahip en güncel ürünlerle hizmet üretimi sağlamayı ilke edinmiştir.Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın birçok bölgesine ulaşabilen North Fire, faaliyetlerini ve iletişimini, uzman mühendis kadrosuyla birlikte arttırmaya devam etmektedir.

Misyon

Hizmetlerimiz, ürünlerimiz, satış sonrası desteğimiz ve çevreye saygımız ile sağladığımız güvenilirlik, şeffaf hizmet ve iş ahlakımız ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve sektörümüz için değer yaratan bir firma olmak, ülkemizde ilkleri başarmaktır.

Vizyon

North Fire, Yangın sektöründeki beklenti ve talepleri, bilgi, tecrübe ve uzman bakış açısıyla değerlendirmekte, dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla profesyonel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı böylece sadık müşteriler yaratmayı hedeflemektedir. “Sektörde güven”, “kalitede süreklilik”, “hızlı çözüm”, “dürüstlük” ve “uygun fiyat” vizyonumuzu oluşturan ve vazgeçemeyeceğimiz değerlerimizdir.

Yangın Danışmanlığı ve Risk Analizi Hizmetleri

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN 

Hemen İletişime Geçin